Logo firmowe Logo firmowe - projektowanie profesjonalnego logo
Logo firmoweProjektowanie graficzneCopywritingeTworzenie
Galeria
Jak to działa?

Projektowanie logo i znaku firmowego

LeftMenu

Marka i logo.

Markę reprezentuje logo będące unikatowym symbolem lub wzorem, który określa dany biznes. Jeśli firma stworzy logo marki, ludzie są często skłonni płacić więcej za produkty i usługi marki, którą znają i której ufają.

logo tworzenie

Jednym z najważniejszych aspektów posiadania firmy, która odnosi sukcesy jest przynoszenie przez nią zysków. Firma staje się zyskowna, gdy jest dobrze znana z wysokiej jakości i doskonałej obsługi. Wszystkie dobrze znane firmy mają jedną wspólną rzecz – są „markami”.

Marka to niematerialny sposób na identyfikację firmy, który przywodzi na myśl konkretne wyobrażenie na temat jakości tej firmy.

Logo to natychmiastowy identyfikator biznesu, musi być więc oryginalne. Logo powinno być proste i rozpoznawane na pierwszy rzut oka.

logo firmy

Przykłady marek i logotypów.
Przykładami znaków graficznych marek są takie firmy jak Kmart, Kellogg’s, Pepsi, Nike i Gucci. Obraz marki i opinia na temat jakości jej produktów przychodzi na myśl podczas czytania samej nazwy firmy. To jest efekt budowania marki.

Jeśli posiadasz jakiekolwiek uwagi do aktualnej strony.
Coś mogło by być doskonalsze, lub coś nie wyświetla się poprawnie. Powiadom nas o tym. Dziękujemy!


Twój podpis (lub e-mail):
Treść zgłoszenia:
submit
Chciałbyś podzielić się z kimś informacjami z tej strony? Użyj tego formularza aby wysłać link.

Komentarz:
Imię adresata:
Jego adres mail:
Twoje imię:
Twój mail (opcjonalnie):
submit
 
Opisz możliwie dokładnie zadanie jakie mielibyśmy przyjemność wykonać dla Ciebie. Jakie cele stawiasz przed tym projektem? Jakich rezultatów oczekujesz?
  > Wyślij <
 
 
 
  > Wyślij <